Canadian Weatherman Frankie MacDonald jest byczy na Bitcoin.

Canadian Weatherman Frankie MacDonald jest byczy na Bitcoin.

Frankie MacDonald jest najnowszą osobowością w Internecie, która wykorzystuje swoją platformę do popychania przyjęcia Bitcoina do pozornie nowej publiczności.
Frankie MacDonald, meteorolog amator z Nowej Szkocji, od niedawna używa swojej platformy do mówienia o Bitcoinie swoim charyzmatycznym głosem.

W serii tweetów rozpoczynających się 8 sierpnia, MacDonald zamieścił filmy wideo przedstawiające jego poglądy na temat kryptokurcji 118.500 jego zwolenników. Kanadyjski pogodnik powiedział, że Bitcoin (BTC) jest „wart więcej niż dolary amerykańskie“, biorąc widzów przez liczby, jeśli posiadali gdziekolwiek od 1 BTC – 12,007 dolarów od czasu prasy – do 10 milionów Bitcoin Trader, lub ponad 160 miliardów dolarów w tym czasie.

Rodzi się nowy Bitcoin meme
36-letni YouTuber rozpoczął realizację filmów na platformie w 2009 roku, która koncentrowała się na meteorologii w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. MacDonald nabrał rozmachu online, wyróżniając się unikalnym stylem prognozowania.

Po obejrzeniu filmu, w którym MacDonald krzyczy „Bitcoin Trader“ 7 sierpnia, kryptońska społeczność szybko podniosła się na kanadyjskiej charyzmie i zamieniła go w nową notatkę, gdy żeton przekroczył 12.000 dolarów 10 sierpnia.
Jedna z mantry MacDonalda, zawarta w tytule jego książki i jednej z jego piosenek, to „Bądź przygotowany“. Jeszcze nie skojarzył tej frazy ze zmiennością kryptorej waluty.

Wpływy przyjmujące Bitcoin?

Szereg wysoko postawionych osób, które normalnie nie kojarzą się z kryptokurrency, było ostatnio na Bitcoin’ie byczych.

Po rozmowie z Anthonym Pompliano w jego podkaście z 1 lipca, komik Bill Burr powiedział, że będzie inwestował w Bitcoin po raz pierwszy. Podcaster i celebryta Joe Rogan używał swojej platformy, aby rozmawiać z ponad 200 milionami słuchaczy w ramach swojego sponsoringu z Cash App.

Wypowiadają się nawet osobistości z branży finansowej, które mają większe powiązania z Internetem. Cointelegraph poinformował 4 sierpnia, że Dave Portnoy skorzystał z pomocy współzałożycieli Gemini, Tylera i Cameron Winklevoss w sprawie Bitcoin. Portnoy powiedział bliźniakom, że chce, by „wyjaśnili Bitcoina w sposób, który ja bym zrozumiał“.