Wall St napędza PayPal do wszech czasów, jeśli chodzi o wiadomości dotyczące Bitcoin

Wall St napędza PayPal do wszech czasów, jeśli chodzi o wiadomości dotyczące Bitcoin

Głównym inwestorom najwyraźniej podobał się zwrot firmy w kierunku kryptowalut.

PayPal (PYPL) osiągnęła $ +215,87 na 21 października, kilka dolarów ostatnich poprzedniego wysokiego wszech czasów z $ 212,38, ustawiony na 2 września 2020 roku, zgodnie z danymi z TradingView

Ta akcja cenowa miała miejsce wkrótce po tym, jak firma płatnicza ogłosiła, że ​​wkrótce włączy aktywa kryptograficzne na swoją platformę. PayPal planuje zintegrować oferty Bitcoin ( BTC ), Etheruem ( ETH ), Litecoin ( LTC ) i Bitcoin Cash ( BCH ) w swojej sieci w 2021 roku.

Otwierając dzień handlowy przy cenie 206,20 USD, PayPal szybko przekroczył swój rekord wszechczasów, ale ledwo – przekraczając poziom o około 0,14 USD. Aktywa następnie spadły, po czym z przekonaniem przebiły poprzednie maksimum, przekraczając 215 USD.

Bitcoin również czerpał korzyści z wiadomości PayPal, osiągając na krótko 12900 USD – wzrost ceny o 1000 USD w ciągu 24 godzin.

W momencie publikacji cena spadła z powrotem do 12750 USD

Jednak nie wszyscy są pod wrażeniem. Crypto analityk PlanB opisane nowości jak anticlimactic w tweet , zauważając, że klienci nie będą mogli przewozić swoje zasoby cyfrowe off PayPal, oparte na stronie FAQ na stronie internetowej spółki. „Obecnie na koncie można przechowywać tylko kryptowalutę, którą kupisz w systemie PayPal” – czytamy na stronie. „Ponadto kryptowaluta na Twoim koncie nie może zostać przeniesiona na inne konta w systemie PayPal lub poza nim”.

PlanB rozważyć jego nastroje w obserwacji tweet , zauważając cena akcji Bitcoin w odpowiedzi na rozwój, jak również potencjalny dostęp do głównego nurtu krypto PayPal może dodać.

PlanB jest znany w branży kryptowalut ze swojego modelu przepływu akcji, który przewiduje, że cena Bitcoina może wzrosnąć powyżej 100 000 USD za monetę.